Yasal Uyarı

Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı Cenal Elektrik Üretim A.Ş. internet sitesi sayfalarına erişiminiz​den veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu bildirimi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle ve siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Cenal Elektrik Üretim A.Ş. , bu Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı üzerinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar; Bu internet sitesinde kullanılan tüm görsel, sesli ve yazılı materyallerin fikri mülkiyet hakları Cenal Elektrik Üretim A.Ş.'ye ait olup, ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu internet sitesi sayfasının içeriğinin tümü ya da bir kısmı çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve işlenemez.

  • Bu internet sitesi sayfalarında kullanılan marka, işaret ve logo gibi her türlü tanıtıcı işaretler ilgili mevzuat uyarınca korunmaktadır, çoğaltılamazlar, dağıtılamazlar ve işlenemez.
  • Bu internet sitesi, Cenal Elektrik Üretim A.Ş. veya üçüncü kişilere ait fikri hakların kullanımına izin verildiği anlamına gelmemektedir.
  • Bu internet sitesinin içeriğinde değişiklik yapma hakkı yalnızca Cenal Elektrik Üretim A.Ş.'ye ait olup, başka hiçbir kullanıcı, internet sitesinin içeriğini değiştiremez. Cenal Elektrik Üretim A.Ş. dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, sitenin bazı bölümlerine erişimi engelleyebilir.
  • Cenal Elektrik Üretim A.Ş., bu internet sitesinin içerdiği bilgilerin hatasız ve doğru olduğunu garanti etmemektedir. Bu internet sitesindeki bilgilerde yanlışlıklar, yazım hataları ve güncelleme hataları bulunabilir, bu gibi aksaklıklardan Cenal Elekrik Üretim A.Ş. sorumlu değildir.
  • Cenal Elektrik Üretim A.Ş., internet sitesinde bulunan bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi ve manevi hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında ve/veya nedeniyle oluşabilecek hiçbir zarardan da Cenal Elektrik Üretim A.Ş. sorumlu tutulamayacaktır.
  • Cenal Elektrik Üretim A.Ş. internet sitesinden yararlanabilmek için kullandığınız bir şifreniz var ise, şifrenizi korumak ve üçüncü kişilerin erişiminden saklamak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Üçüncü kişilerin kullanımına izin vermeniz halinde bu kişilerin size ait bilgileri kullanmasından doğan tüm sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.
  • Bu internet sitesine erişim ve kullanım sırasında tabi olunan hukuk Türkiye Cumhuriyeti Maddi ve Usul Hukukudur.

Cenal Elektrik Üretim A.Ş.

...